Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Czarnożyły

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Czarnożyłach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czarnożyłach istnieje opcja naprawy katalizatorów samochodowych do aut Isuzu z racji funkcjonowania mechanika z Czarnożył. Filtry DPF FAP chodzą w niewiarygodnie brudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, przez co dochodzi do utraty właściwości części. Korporacji Isuzu nie byłoby możliwe generowanie niezbędnych do zrealizowania limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania katalizatorów. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zapychają się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Czarnożyłami. Osiągnięcie osiągów emisji gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego katalizatora samochodowego. Cały szereg samochodów osobowych w Czarnożyłach to pojazdy z turbodoładowaniem wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje płukania. Żeby uchronić się od problemów z pracą pojazdu Isuzu, przydaje się czasem przepalać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Czarnożył. Czarnożyły należy do miast, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Czarnożył, czemu słynna marka Isuzu dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskiwanie wydolności elementów filtrów cząstek stałych w Czarnożyłach dla samochodów Isuzu jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Czarnożył. Znajdź swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Isuzu w Czarnożyłach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Czarnożyłach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Czarnożyłach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Czarnożyłach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Czarnożyłach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Czarnożyłach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Czarnożyłach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Czarnożyłach 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Czarnożyłach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Czarnożyłach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Czarnożyłach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnożyłach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Czarnożyłach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarnożyły Czarnożyły 111 CZO01C 51.285980/18.561010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer