Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Czerwieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Czerwieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czerwieńsku istnieje możliwość płukania katalizatorów samochodowych do aut osobowych Isuzu z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Czerwieńska. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się i potrzebują naprawy, polecamy firmę pod Czerwieńskiem. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane na całym świecie, ale borykają się z problemami z filtrami FAP. Czerwieńsk należy do ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z ilością smogu w powietrzu, czemu znany producent Isuzu usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zdobycie wartości poziomu emisji zanieczyszczeń, zgodnych z EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Na ogół powodem przytkanego katalizatora SCR, znanej firmy Isuzu, staje się inny mankament, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Samochody spod skrzydeł Isuzu chlubią się świetnymi możliwościami w temacie obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Czerwieńskiem odnaleźć można laboratoria, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu. Wykaz cen regeneracji katalizatorów samochodowych z Isuzu dla Czerwieńska znajduje się niżej, nie ma przeszkód, by odszukać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Isuzu, wyszukać można po prawej stronie, lub w warsztatowym laboratorium w Czerwieńsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Czerwieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Czerwieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Czerwieńsku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Czerwieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Czerwieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Czerwieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Czerwieńsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Czerwieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Czerwieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Czerwieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czerwieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Czerwieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czerwieńsk Zielonogórska CSK171 52.009430/15.422030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer