Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Czerwonak

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Czerwonaku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Isuzu z silnikiem diesla, lecz urządzenie to psuje się, co rozwiązać może naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Czerwonakiem. Typową słabością, dotykającą auta osobowe i ciężarowe marki Isuzu, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Czerwonak jest jednym z centrów, jakie napotykają problem powiązany, z ilością tlenków azotu NOx w powietrzu Czerwonaka, czemu producent Isuzu stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Filtry FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Czerwonaka. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Czerwonaku odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów Isuzu. Znalezienie adekwatnego mechanika w Czerwonaku wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Isuzu może być trudne, oraz jest czasochłonne. Isuzu to auta, które cieszą się renomą na terenie całego świata, ale zmagają się z trudnościami z filtrami FAP. Mnóstwo pojazdów w Czerwonaku to pojazdy z silnikiem CRDi mające zainstalowany DPF, który wymaga odnawiania elementów. Gdyż Isuzu, równorzędnie jak inne pojazdy wymaga do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Czerwonaku zadbać o filtr cząstek stałych. Odzyskanie niezawodności części filtrów cząstek stałych DPF w Czerwonaku dla pojazdów producenta Isuzu jest bezproblemowe, albowiem nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Czerwonaka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Czerwonaku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Czerwonaku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Czerwonaku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Czerwonaku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Czerwonaku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Czerwonaku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Czerwonaku 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Czerwonaku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Czerwonaku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Czerwonaku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czerwonaku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Czerwonaku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czerwonak Gdyńska CZK01N 52.477219/16.979361 Wyszukaj
Czerwonak Leśna CZK01A 52.465000/16.981741 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer