Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Dobiegniew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Dobiegniewiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dobiegniewiu istnieje możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Isuzu z powodu obecności laboratorium warsztatu z Dobiegniewa. Dobiegniew należy do ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Dobiegniewa, czemu firma Isuzu próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. By uniknąć kłopotów w eksploatacji pojazdu Isuzu, potrzeba od czasu do czasu przepalać filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dobiegniewa. Wiele pojazdów osobowych w Dobiegniewiu to auta z silnikiem TDDI mające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga czyszczenia. Na ogół podłożem zatkanego katalizatora samochodowego, firmy Isuzu, trafia się inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. DPF-y wykonują pracę w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje spadek wyników podzespołu. Typową bolączką, która dotyka diesle z logo Isuzu, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Isuzu cechują się kapitalnymi aparaturami w sprawie ograniczania produkcji gazów spalinowych. Przywrócenie kondycji składowych filtrów cząstek stałych w Dobiegniewiu dla pojazdów marki Isuzu jest łatwe, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Dobiegniewa. Gdyż Isuzu, podobnie jak inne auta domaga się do sprawnego działania kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Dobiegniewiu wziąć pod skrzydła DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Dobiegniewiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Dobiegniewiu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Dobiegniewiu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Dobiegniewiu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Dobiegniewiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Dobiegniewiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Dobiegniewiu 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Dobiegniewiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Dobiegniewiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Dobiegniewiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobiegniewiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Dobiegniewiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobiegniew Henryka Sienkiewicza DBG01A 52.969582/15.752560 Wyszukaj
Dobiegniew Kardynała Stefana Wyszyńskiego POP-DOI1 52.969212/15.752590 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer