Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Dobrzeń Wielki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Dobrzniu Wielkim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dobrzniu Wielkim znajduje się sposobność regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu z przyczyny pracy mechanika z Dobrznia Wielkiego. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na całym świecie, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Znanej marce Isuzu nie byłoby możliwe zachowanie niezbędnych do zrealizowania osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Nierzadko bolączką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle marki Isuzu, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator. Dobrzeń Wielki jest jednym z miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych. Żeby ustrzec się od przykrości w eksploatacji auta Isuzu, przydaje się czasami przepłukać FAP, jest to dostępne w pracowni pod Dobrznia Wielkiego. Filtry DPF chodzą w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Filtry FAP składają się z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat z Dobrznia Wielkiego. Ponieważ Isuzu, podobnie jak inni producenci domaga się do nienagannego działania działających filtrów cząstek stałych zalecamy w Dobrzniu Wielkim zwrócić uwagę na DPF. Odtworzenie możliwości części filtrów DPF w Dobrzniu Wielkim dla aut Isuzu jest prawdopodobne, ponieważ nowa technologia regeneracji trafiła do Dobrznia Wielkiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Dobrzniu Wielkim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Dobrzniu Wielkim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Dobrzniu Wielkim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Dobrzniu Wielkim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Dobrzniu Wielkim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Dobrzniu Wielkim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Dobrzniu Wielkim 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Dobrzniu Wielkim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Dobrzniu Wielkim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Dobrzniu Wielkim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrzniu Wielkim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Dobrzniu Wielkim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrzeń Wielki Namysłowska DBW01A 50.762070/17.844040 Wyszukaj
Dobrzeń Wielki Wspólna DBW01G 50.764462/17.845779 Wyszukaj
Dobrzeń Wielki Namysłowska POP-DOZ1 50.765072/17.845940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer