Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Drezdenko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Drezdenku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Drezdenko słynne jest z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów do aut osobowych spod znaku Isuzu. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo brudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje utrata wyników urządzenia. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, przez co FAP-y wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem firmę pod Drezdenkiem. Wiele samochodów w Drezdenku to pojazdy z silnikiem CRD posiadające wbudowany katalizator SCR, który potrzebuje oczyszczania. Drezdenko jest jednym z miast, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze, czemu producent Isuzu usiłuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Isuzu, przydaje się czasami przepłukać katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie pod Drezdenka. Typową usterką, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Isuzu, zwykle, mające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony DPF. Isuzu to samochody, które są znane w całej Europie i nie tylko, jednakże walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Namierz swój zakład, którego specjalnością jest Isuzu w Drezdenku, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Zrewaloryzowanie skuteczności elementów filtrów DPF/FAP w Drezdenku dla samochodów marki Isuzu jest bezproblemowe, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Drezdenka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Drezdenku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Drezdenku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Drezdenku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Drezdenku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Drezdenku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Drezdenku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Drezdenku 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Drezdenku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Drezdenku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Drezdenku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drezdenku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Drezdenku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drezdenko Chełm Drezdenecki Słoneczna DZD01G 52.832581/15.838010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer