Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Droszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Droszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w autach osobowych Isuzu z silnikiem napędzanym dieslem, jednak element ten psuje się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Droszkowem. Isuzu to samochody, jakie są znane na terenie całej Polski, ale zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Najczęściej podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych, spod znaku Isuzu, jest inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: nieszczelny układ wtryskowy. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Isuzu mogą się poszczycić znakomitymi rozwiązaniami w sferze ograniczania poziomu emisji zanieczyszczeń. Znalezienie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Droszkowie przodującego w pojazdach osobowych Isuzu może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w użytkowaniu auta Isuzu, wypada co pewien czas przeczyścić katalizator, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Droszkowa. Znanemu producentowi Isuzu nie udałoby się zachowanie oczekiwanych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory samochodowe składają się ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem usługi z Droszkowa. Lista cennika regeneracji filtrów cząstek stałych dla Isuzu dla Droszkowa wstawiliśmy poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia FAP. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów jak również regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Isuzu, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak również w warsztacie samochodowym w Droszkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Droszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Droszkowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Droszkowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Droszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Droszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Droszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Droszkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Droszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Droszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Droszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Droszkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Droszkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Droszków Dębowa DRO01G 51.930489/15.661120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer