Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Działoszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Działoszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Isuzu z silnikiem napędzanym ropą, jednak element ten psuje się, co rozwiązać może regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Działoszynem. Diesle firmy Isuzu mogą się poszczycić bardzo dobrymi rozwiązaniami w dziedzinie ograniczania emisji zanieczyszczeń. Działoszyn należy do miast, które biją na alarm powiązany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu marka Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Główną niedoskonałością, na jaką narażone są pojazdy z logo Isuzu, szczególnie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany FAP. Cały szereg pojazdów w Działoszynie to auta z silnikiem TDI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Często podłożem usterki DPF-a, znanej marki Isuzu, bywa inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzenie sterownika silnika. Aby zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji pojazdu Isuzu, potrzeba co jakiś czas przepłukać FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Działoszyna. Odnalezienie odpowiedniego mechanika w Działoszynie specjalizującego się w samochodach Isuzu może przysporzyć trudności, jak również jest żmudne. Z racji tego, że Isuzu, tak jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF polecamy, żeby w Działoszynie zwrócić uwagę na FAP. Odzyskiwanie możliwości składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Działoszynie dla aut Isuzu jest dostępne, gdyż nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Działoszyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Działoszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Działoszynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Działoszynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Działoszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Działoszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Działoszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Działoszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Działoszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Działoszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Działoszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Działoszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Działoszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Działoszyn Osiedle Na Stoku Józefa Piłsudskiego DLN01N 51.117470/18.875580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer