Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Dziekanów Leśny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Dziekanowie Leśnemu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dziekanów Leśny słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do aut znanej firmy Isuzu. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji samochodu Isuzu, trzeba czasami czyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Dziekanowa Leśnego. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Dziekanowie Leśnemu odszukać można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Isuzu to samochody, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednakże walczą z kwestią z katalizatorami. DPF-y funkcjonują w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Często wadą, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Isuzu, głównie, wykorzystujące silnik diesla, jest zaczopowany katalizator. Wiele pojazdów w Dziekanowie Leśnemu to auta z silnikiem TDI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który potrzebuje naprawy. Dziekanów Leśny jest jednym z centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany producent Isuzu usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Zrewaloryzowanie wydolności części filtrów DPF/FAP w Dziekanowie Leśnemu dla samochodów Isuzu jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Dziekanowa Leśnego. Tabela cennika mycia filtrów DPF/FAP od Isuzu dla Dziekanowa Leśnego można znaleźć pod zdjęciem, można przeglądnąć na tej liście, koszt za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Dziekanowie Leśnemu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Dziekanowie Leśnemu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Dziekanowie Leśnemu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dziekanowie Leśnemu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Dziekanowie Leśnemu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dziekanów Leśny Czerwonego Kapturka DLS01G 52.352169/20.853430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer