Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gomunice cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Isuzu. Słynnej korporacji Isuzu nie powiodłoby się zdobycie potrzebnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory trudnią się pracą w niewiarygodnie ciężkim środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego następuje spadek parametrów podzespołu. Niemało pojazdów w Gomunicach to samochody z silnikiem dCi mające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. FAP-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat z Gomunic. Zachowanie osiągów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie FAP-a. Gomunice jest jednym z centrów, które mają problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Ażeby unikać kłopotów w eksploatacji samochodu Isuzu, wypada co pewien czas przedmuchać katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w warsztacie pod Gomunic. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF czy płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Isuzu, znaleźć można na naszej stronie internetowej, czy u mechanika w Gomunicach. Dobierz swój warsztat, który naprawia samochody marki Isuzu w Gomunicach, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Gomunicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer