Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Imielin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Imielinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Imielinie istnieje sposobność odnawiania katalizatorów do samochodów Isuzu z powodu działalności pracowni warsztatu z Imielina. Zazwyczaj bolączką, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Isuzu, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest brudny filtr FAP. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane w całej Europie i nie tylko, jednak zmagają się z kwestią z filtrami DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Katalizatory stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy firmę pod Imielinem. Nierzadko źródłem uszkodzenia FAP-a, wytwórcy Isuzu, staje się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Słynnej marce Isuzu nie powiodło się wytworzenie niezbędnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Isuzu cieszą się bardzo dobrymi patentami w temacie ograniczenia zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Dlatego że Isuzu, tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannego działania sprawnych filtrów DPF zalecamy w Imielinie wziąć pod skrzydła filtr FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF lub płukanie FAP dla pojazdów producenta Isuzu, wyszukać można w panelu po prawej, lub w warsztacie w Imielinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Imielinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Imielinie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Imielinie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Imielinie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Imielinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Imielinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Imielinie 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Imielinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Imielinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Imielinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Imielinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Imielinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Imielin Granice Imielińska IMI938 50.154190/19.180420 Wyszukaj
Imielin Golicówka Nowozachęty POP-IMI1 50.141842/19.201160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer