Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Janowiec Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Janowcu Wielkopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Janowiec Wielkopolski słynie z warsztatu samochodowego zajmującego się odnawianiem elementów filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Isuzu. Firmie Isuzu nie udało się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj wadą, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Janowiec Wielkopolski jest jednym z miast, które mają kłopot związany, z ilością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Janowca Wielkopolskiego, czemu słynny producent Isuzu dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Janowcu Wielkopolskim odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Isuzu. Dobór adekwatnego warsztatu mechaniki w Janowcu Wielkopolskim wyspecjalizowanego w samochodach Isuzu może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Filtry FAP pracują w nadzwyczaj obciążonych warunkach , a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników części. Mnóstwo samochodów w Janowcu Wielkopolskim to pojazdy użytkowe posiadający zainstalowany filtr FAP, który dopomina się naprawy. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Isuzu, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, oraz u mechanika w Janowcu Wielkopolskim. Wyszukaj mechanika, który naprawi Twój samochód marki Isuzu w Janowcu Wielkopolskim, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Janowcu Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Janowcu Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Janowcu Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Janowcu Wielkopolskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Janowcu Wielkopolskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janowiec Wielkopolski Gać Kręta JNW01N 52.755779/17.492741 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer