Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Jawornik Polski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Jaworniku Polskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem samozapłonowym, choć część ta zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Jawornikiem Polskim. Jawornik Polski należy do miast, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością cząstek stałych w atmosferze, czemu koncern Isuzu usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF pracują w nadzwyczaj brudnych warunkach pracy, a więc w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników części. Zazwyczaj usterką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Isuzu, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr FAP. Niemało pojazdów osobowych w Jaworniku Polskim to pojazdy z silnikiem diesla mające zamontowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania. Odszukanie kompetentnego mechanika w Jaworniku Polskim wyspecjalizowanego w autach osobowych Isuzu może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. Zdobycie maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga niezawodnego filtra DPF. Oprócz niespodzianek turystycznych w Jaworniku Polskim odszukać można pracownie, parające się naprawą DPF do pojazdów Isuzu. Tabela z cennikiem odnawiania katalizatorów samochodowych z Isuzu dla Jawornika Polskiego znajduje się poniżej, można odszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów. Ze względu fakt, że Isuzu, podobnie jak inne samochody wymaga do właściwej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy w Jaworniku Polskim zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Jaworniku Polskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Jaworniku Polskim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Jaworniku Polskim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Jaworniku Polskim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Jaworniku Polskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Jaworniku Polskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Jaworniku Polskim 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Jaworniku Polskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Jaworniku Polskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Jaworniku Polskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworniku Polskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Jaworniku Polskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jawornik Polski Jawornik Polski 407 JPL01D 49.891602/22.290461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer