Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Jedlina-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Jedlinie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jedlina-Zdrój znane jest z warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się oczyszczaniem filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych korporacji Isuzu. Jedlina-Zdrój jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Jedliny-Zdroju, czemu słynna firma Isuzu usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Katalizatory wykonują pracę w bardzo trudnych warunkach, to jest w wydechu, co jest powodem, że następuje spadek możliwości urządzenia. Z reguły sprawcą uszkodzenia FAP-a, wytwórcy Isuzu, jest inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzona turbosprężarka. Odzyskanie górnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, domaga się funkcjonującego filtra DPF/FAP. Żeby ustrzec się od trudności w użytkowaniu auta Isuzu, wypada okresowo wyczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jedliny-Zdroju. Marce Isuzu nie byłoby możliwe zachowanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Wiele pojazdów w Jedlinie-Zdroju to samochody z silnikiem MultiJet mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do oczyszczania. Taryfikator usług naprawy filtrów DPF dla Isuzu dla Jedliny-Zdroju wstawiliśmy w części strony poniżej, należy przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy DPF FAP. Ulepszenie możliwości elementów filtrów cząstek stałych FAP w Jedlinie-Zdroju dla pojazdów marki Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Jedliny-Zdroju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Jedlinie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Jedlinie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Jedlinie-Zdroju 320
Mycie katalizatora Isuzu w Jedlinie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Jedlinie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Jedlinie-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Jedlinie-Zdroju 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Jedlinie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Jedlinie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Jedlinie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jedlinie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Jedlinie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jedlina-Zdrój Gliniczka Piastowska JZR01A 50.721970/16.349291 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer