Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Jordanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Jordanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jordanów chlubi się obecnością laboratorium warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów i katalizatorów do samochodów wytwórcy Isuzu. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Jordanowem odnaleźć można warsztaty, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Isuzu. Główną usterką, z którą męczą się auta znanej firmy Isuzu, szczególnie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator SCR. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów z pracą diesla Isuzu, potrzeba okresami wyczyścić FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Jordanowa. Zachowanie górnych limitów produkcji gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Katalizatory SCR złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Jordanowem. Firmie Isuzu nie udałoby się wyprodukowanie żądanych przez normy górnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Isuzu to auta, jakie są znane w całym kraju, ale borykają się z trudnościami z filtrami FAP. Gdyż Isuzu, podobnie jak każda inna marka wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Jordanowem zadbać o filtr DPF FAP. Odtworzenie niezawodności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Jordanowem dla pojazdów Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja wodna zdołała trafić do Jordanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Jordanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Jordanowem 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Jordanowem 320
Mycie katalizatora Isuzu w Jordanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Jordanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Jordanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Jordanowem 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Jordanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Jordanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Jordanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jordanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Jordanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jordanów Strącze-Mąkacz 3 Maja POP-JOR1 49.649620/19.828180 Wyszukaj
Jordanów Strącze-Mąkacz Rynek JRN275 49.649860/19.828880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer