Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Julianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Julianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Julianowie pojawiła się opcja odnawiania katalizatorów do pojazdów Isuzu z przyczyny pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Julianowa. Znalezienie kompetentnego warsztatu w Julianowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Isuzu może być nieproste, oraz jest żmudne. DPF-y chodzą w nadzwyczaj trudnym środowisku, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Julianów należy do ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Isuzu dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Samochody znanego koncernu Isuzu szczycą się wybitnymi patentami w temacie spadku emisji cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy warsztat w Julianowie. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, które są słynne na całym świecie, jednak zmagają się z kwestią z filtrami DPF. Uzyskanie wartości poziomu produkcji spalin, poprawnych dla normy EURO, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Poprawienie możliwości właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Julianowie dla aut Isuzu jest osiągalne, gdyż regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Julianowa. Gdyż Isuzu, równorzędnie jak inne auta potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Julianowie wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Julianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Julianowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Julianowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Julianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Julianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Julianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Julianowie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Julianowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Julianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Julianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Julianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Julianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Julianów Julianowska PIA01G 52.085770/21.043150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer