Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kalinowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kalinowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kalinowice słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się naprawą filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni Isuzu. Często słabością, dotykającą pojazdy wytwórcy Isuzu, głównie, mające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr FAP. Pojazdy korporacji Isuzu wyróżniają się nieprzeciętnymi patentami w kwestii zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Kalinowice należy do centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Isuzu próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Zdobycie pułapów poziomu emisji cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Mnóstwo pojazdów w Kalinowicach to auta z silnikiem JTDM posiadające filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. DPF-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy warsztat w Kalinowicach. Znalezienie fachowego mechanika samochodowego w Kalinowicach wyprofilowanego w samochodach Isuzu może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Taryfikator usług płukania filtrów cząstek stałych DPF dedykowanych do Isuzu dla Kalinowic widnieje pod zdjęciem, trzeba porównać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania DPF FAP. Zregenerowanie kondycji elementów filtrów DPF w Kalinowicach dla aut marki Isuzu jest dostępne, gdyż technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Kalinowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kalinowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kalinowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kalinowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kalinowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kalinowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kalinowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kalinowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Kalinowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Kalinowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kalinowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kalinowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kalinowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kalinowice Słoneczny Stok Kresowa ZAM03N 50.708759/23.286310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer