Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kaliska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kaliskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach Isuzu z silnikiem na ropę, pomimo że element ten dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja filtrów DPF w laboratorium pod Kaliską. Uzyskanie limitów produkcji gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO 6, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Prócz rozrywek dla turystów w Kaliskiej zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów Isuzu. Znanej firmie Isuzu nie powiodłoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów emisji gazów spalinowych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Kaliskiej. Znalezienie odpowiedniego mechanika w Kaliskiej specjalizującego się w pojazdach Isuzu może być nieproste, a także jest czasochłonne. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na terenie całej Polski, ale zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Katalizatory pracują w nieprzeciętnie trudnych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Odnajdź mechanika, który zajmuje się Isuzu w Kaliskiej, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Tabela z cennikiem odnawiania elementów katalizatorów wymontowanych z Isuzu dla Kaliskiej ulokowaliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by przeglądnąć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kaliskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kaliskiej 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kaliskiej 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kaliskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kaliskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kaliskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kaliskiej 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Kaliskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Kaliskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kaliskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaliskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kaliskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kaliska Długa KLI01N 53.903622/18.222300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer