Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kańczuga

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kańczudze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kańczudze wystąpiła sposobność czyszczenia filtrów DPF do aut osobowych Isuzu z powodu działalności laboratorium warsztatu z Kańczugi. Kańczuga jest jednym z miast, które mają kłopot powiązany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Isuzu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Typową niedoskonałością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Isuzu, zwykle, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF FAP. Diesle z symbolem Isuzu cechują się kapitalnymi metodami w temacie ograniczenia produkcji zanieczyszczonych spalin. Aby ustrzec się od przykrości w pracy auta Isuzu, wypada okazjonalnie wyczyścić FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Kańczugi. Duża część pojazdów osobowych w Kańczudze to samochody użytkowe posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Słynnemu producentowi Isuzu nie powiodło się zachowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu produkcji spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Isuzu to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na całym świecie, mimo to stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Taryfikator usług mycia katalizatorów samochodowych od Isuzu dla Kańczugi wstawiono na dole, powinno być można porównać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi naprawy DPF FAP. Usługi takie jak naprawa katalizatorów jak również płukanie katalizatorów dla samochodów producenta Isuzu, można odszukać na naszej stronie internetowej, jak również w warsztacie w Kańczudze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kańczudze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kańczudze 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kańczudze 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kańczudze 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kańczudze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kańczudze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kańczudze 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Kańczudze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Kańczudze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kańczudze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kańczudze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kańczudze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kańczuga Józefa Piłsudskiego KNG01A 49.980419/22.419359 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer