Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kaski-Działki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kaskach-Działkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w pojazdach Isuzu z silnikiem samozapłonowym, pomimo że część tą dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa katalizatorów w laboratorium pod Kaskami-Działkami. Niemało pojazdów osobowych w Kaskach-Działkach to samochody z silnikiem D-4D wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się regeneracji. Odnalezienie adekwatnego zakładu w Kaskach-Działkach specjalizującego się w samochodach Isuzu może być niełatwe, i jest mozolne. Aby ustrzec się od komplikacji z eksploatacją pojazdu Isuzu, wypada co pewien czas wyczyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w warsztacie pod Kask-Działek. Isuzu to diesle, które są słynne w całym kraju, jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Generowanie górnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego filtra FAP. Katalizatory zmontowane są z ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem usługi z Kask-Działek. Kaski-Działki jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Kask-Działek, czemu znana marka Isuzu dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR i regeneracja DPF FAP dla samochodów Isuzu, odszukać można po prawej stronie, i w warsztatowym laboratorium w Kaskach-Działkach. Wykaz cen czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Isuzu dla Kask-Działek umieszczono w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kaskach-Działkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kaskach-Działkach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kaskach-Działkach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kaskach-Działkach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kaskach-Działkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kaskach-Działkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kaskach-Działkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Kaskach-Działkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Kaskach-Działkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kaskach-Działkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaskach-Działkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kaskach-Działkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kaski-Działki Szymanowska TEE01N 52.200909/20.419260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer