Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kazimierz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kaizmierzu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

DPF robi się standardem w pojazdach Isuzu z silnikiem samozapłonowym, pomimo że część ta psuje się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Kazimierzem Dolnym. Osiągnięcie górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie FAP-a. Kazimierz Dolny należy do miast, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Isuzu dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby uniknąć utrudnień w pracy samochodu Isuzu, przydaje się co pewien czas przepalać DPF, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Kazimierza Dolnego. Isuzu to osobówki, które cieszą się sławą na całym świecie, jednak stykają się z bolączkami z filtrami DPF. Prócz rozrywek dla podróżnych w Kaizmierzu Dolnym odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Isuzu. Diesle spod znaku Isuzu odznaczają się wzorcowymi narzędziami w zagadnieniu zmniejszenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Znalezienie profesjonalnego mechanika w Kaizmierzu Dolnym przodującego w autach Isuzu może dostarczyć problemów, jak również jest długotrwałe. Dobierz warsztat, który specjalizuje się w Isuzu w Kaizmierzu Dolnym, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub płukanie FAP dla aut Isuzu, odnaleźć można w panelu po prawej, lub w warsztacie samochodowym w Kaizmierzu Dolnym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kaizmierzu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Kaizmierzu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kaizmierzu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer