Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kaźmierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kaźmierzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Kaźmierzu jest opcja regenerowania filtrów DPF/FAP do aut osobowych Isuzu z powodu pracy mechanika z Kaźmierza. Dobór właściwego warsztatu w Kaźmierzu specjalizującego się w autach Isuzu może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Auta firmy Isuzu chlubią się wzorcowymi metodami w dziedzinie ograniczania poziomu produkcji gazów spalinowych. Filtry FAP wykonują pracę w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Kaźmierza. Mnóstwo samochodów osobowych w Kaźmierzu to pojazdy z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga odnawiania elementów. Znanej korporacji Isuzu niemożliwe byłoby wytwarzanie niezbędnych osiągów ilości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Kaźmierzem odnaleźć można zakłady, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów Isuzu. Namierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Isuzu w Kaźmierzu, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP dedykowanych do Isuzu dla Kaźmierza umieściliśmy pod zdjęciem, można wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kaźmierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kaźmierzu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kaźmierzu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kaźmierzu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kaźmierzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kaźmierzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kaźmierzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Kaźmierzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Kaźmierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kaźmierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaźmierzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kaźmierzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kaźmierz Targowa KAZ01A 52.513329/16.584410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer