Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kiełpin Poduchowny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kiełpin Poduchowny wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się oczyszczaniem filtrów DPF do aut osobowych spod znaku Isuzu. Znanej korporacji Isuzu nie udało się zdobycie wymaganych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Zdobycie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego katalizatora. Nieraz źródłem usterki katalizatora samochodowego, ze stajni Isuzu, zdarza się inna wada, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat z Kiełpina Poduchownego. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Kiełpinem Poduchownym zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą DPF do aut Isuzu. Główną usterką, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Isuzu, zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Isuzu mogą się pochwalić wybitnymi technologiami w sferze ograniczania poziomu emisji cząstek stałych. Zrewaloryzowanie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Kiełpinie Poduchownemu dla pojazdów Isuzu jest możliwe, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Kiełpina Poduchownego. Z racji tego, że Isuzu, niczym inne marki potrzebuje do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Kiełpinie Poduchownemu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kiełpinie Poduchownemu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kiełpinie Poduchownemu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kiełpin Poduchowny Mokra LMN02A 52.346371/20.867790 Wyszukaj
Kiełpin Poduchowny Warszawska POP-LMN2 52.346169/20.868820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer