Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kłaj

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kłaju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem napędzanym dieslem, ale urządzenie to zużywa się, czemu podołać może czyszczenie FAP w warsztacie samochodowym pod Kłajem. Główną usterką, z którą borykają się samochody wytwórcy Isuzu, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany FAP. Odszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Kłaju wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Isuzu może być niełatwe, oraz jest mozolne. Sporo samochodów w Kłaju to pojazdy z silnikiem TDI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Zdobycie osiągów produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga działającego filtra cząstek stałych. Aby zabezpieczyć się od przykrości przy prowadzeniu auta Isuzu, należy czasem przepłukać filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Kłaja. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całym kraju, lecz stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Kłajem. Poprawienie wydolności składowych katalizatorów samochodowych w Kłaju dla aut marki Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, bo nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Kłaja. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP a także regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Isuzu, odszukać można po prawej stronie, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Kłaju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kłaju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kłaju 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kłaju 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kłaju 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kłaju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kłaju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kłaju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Kłaju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Kłaju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kłaju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłaju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kłaju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłaj Kłaj 654 KLA01A 49.994019/20.297970 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer