Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Klembów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Klembowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Klembowie wystąpiła możliwość regeneracji filtrów DPF do aut osobowych Isuzu z przyczyny pracy laboratorium warsztatu z Klembowa. Isuzu to diesle, które są słynne w całym kraju, mimo to borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Isuzu odznaczają się bardzo dobrymi mechanizmami pracy w zakresie zmniejszenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Duża część pojazdów w Klembowie to pojazdy z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do płukania. Standardowo źródłem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Isuzu, trafia się inna wada, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Klembów należy do miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Isuzu dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Znanej korporacji Isuzu niemożliwe byłoby osiągnięcie żądanych przez normy maksymalnych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Dobranie fachowego mechanika w Klembowie wyprofilowanego w samochodach Isuzu może przysporzyć problemów, i jest czasochłonne. Usługi, między innymi naprawa FAP jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Isuzu, odszukać można na stronie, jak też w pracowni w Klembowie. Dobierz swój zakład, którego specjalnością jest Isuzu w Klembowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Klembowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Klembowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Klembowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Klembowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Klembowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Klembowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Klembowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Klembowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Klembowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Klembowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Klembowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Klembowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Klembów Generała Franciszka Żymirskiego KLM01G 52.405289/21.333750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer