Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kobyla Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kobylej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Kobyla Góra znane jest z mechanika trudniącego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut ze stajni Isuzu. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy warsztat w Kobylej Górze. Znanemu producentowi Isuzu nie powiodłoby się wytwarzanie wymaganych do spełnienia osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Główną słabością, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe z logo Isuzu, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny filtr i katalizator. Nieraz przyczyną zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Isuzu, bywa inne wybrakowanie, np. Nieszczelny układ wtryskowy. FAP-y pracują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Wiele samochodów osobowych w Kobylej Górze to samochody z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr i katalizator, który wymaga płukania. Kobyla Góra należy do ośrodków, które dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kobylej Góry, czemu znany producent Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Cennik regeneracji filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Isuzu dla Kobylej Góry wstawiono w poniższej sekcji, można znaleźć tam, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Ulepszenie wydolności elementów filtrów FAP w Kobylej Górze dla samochodów Isuzu jest możliwe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Kobylej Góry.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kobylej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kobylej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kobylej Górze 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kobylej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kobylej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kobylej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kobylej Górze 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Kobylej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Kobylej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kobylej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobylej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kobylej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobyla Góra Wojska Polskiego KGO01N 51.384041/17.842630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer