Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kosów Lacki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kosowie Lackim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kosowie Lackim pojawiła się sposobność mycia filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu z przyczyny działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Kosowa Lackiego. Kosów Lacki należy do ośrodków, jakie dotyka problem powiązany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Isuzu próbuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Kosowie Lackim odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Odszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Kosowie Lackim przodującego w autach Isuzu może być niełatwe, i jest pracochłonne. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Kosowa Lackiego. Isuzu to osobówki, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, ale biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Sporo samochodów osobowych w Kosowie Lackim to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga odnawiania elementów. Zachowanie wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin, wymaga działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Odtworzenie kondycji elementów filtrów DPF w Kosowie Lackim dla marki Isuzu jest łatwe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Kosowa Lackiego. Wybierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Isuzu w Kosowie Lackim, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kosowie Lackim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kosowie Lackim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kosowie Lackim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kosowie Lackim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kosowie Lackim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kosowie Lackim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kosowie Lackim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Kosowie Lackim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Kosowie Lackim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kosowie Lackim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kosowie Lackim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kosowie Lackim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kosów Lacki Kosów Ruski Pańska KSI01N 52.592529/22.147301 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer