Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kostrzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kostrzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach Isuzu z silnikiem napędzanym dieslem, jednak moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie mycie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kostrzynem. Kostrzyn należy do ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Kostrzyna, czemu firma Isuzu dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych. Dobór fachowego mechanika samochodowego w Kostrzynie wyprofilowanego w autach osobowych Isuzu może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. Wiele aut w Kostrzynie to auta z silnikiem na ropę mające zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem współpracę z Kostrzynem. Prócz atrakcji dla wizytujących w Kostrzynie odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Isuzu. Typową bolączką, na jaką narażone są diesle marki Isuzu, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Żeby uchronić się od przykrości w użytkowaniu diesla Isuzu, wypada czasem przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie pod Kostrzyna. Odzyskiwanie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Kostrzynie dla samochodów producenta Isuzu jest bezproblemowe, bowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Kostrzyna. Cennik usług płukania filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Isuzu dla Kostrzyna wstawiliśmy w dolnej części strony, powinno być można porównać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kostrzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kostrzynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kostrzynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kostrzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kostrzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kostrzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kostrzynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Kostrzynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Kostrzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kostrzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kostrzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kostrzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kostrzyn Osiedle Poznańskie Poznańska POP-KOT2 52.397919/17.210791 Wyszukaj
Kostrzyn Osiedle Piastowskie Poznańska KST02N 52.397942/17.219780 Wyszukaj
Kostrzyn Osiedle Poznańskie Poznańska POP-KOT1 52.585869/14.649340 Wyszukaj
Kostrzyn Osiedle Piastowskie Warszawska KST01N 52.393761/17.223680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer