Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Kowalki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Kowalkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w samochodach Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, choć moduł ten zużywa się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Kowalkami. Klasyczną bolączką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle korporacji Isuzu, w większości wypadków, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony katalizator. Znanemu producentowi Isuzu nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów poziomu emisji spalin, bez zastosowania filtrów DPF. Katalizatory złożone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Kowalkach. Kowalki należy do miast, jakie napotykają problem związany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Isuzu stara się, przeciwdziałać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Isuzu to auta, jakie cieszą się sławą na całym świecie, mimo to stykają się z problemami z katalizatorami. Aby unikać komplikacji w eksploatacji diesla Isuzu, wypada okresowo przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Kowalek. Dobór wykwalifikowanego mechanika w Kowalkach specjalizującego się w autach Isuzu może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Odnowienie niezawodności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Kowalkach dla aut producenta Isuzu jest łatwe, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Kowalek. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który pomoże z Isuzu w Kowalkach, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Kowalkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Kowalkach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Kowalkach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Kowalkach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Kowalkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Kowalkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Kowalkach 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Kowalkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Kowalkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Kowalkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kowalkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Kowalkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowalki Poniatowskiego POP-TZC1 53.040390/19.388781 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer