Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Krupski Młyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Krupskim Młynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krupski Młyn słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się regenerowaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych ze stajni Isuzu. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy warsztat z Krupskiego Młyna. Isuzu to osobówki, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, niemniej jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. By zabezpieczyć się od komplikacji z eksploatacją auta Isuzu, potrzeba czasami przepalać katalizator SCR, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Krupskiego Młyna. Odnalezienie fachowego zakładu w Krupskim Młynie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Isuzu może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Katalizatory samochodowe operują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje utrata parametrów części. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu znamionują się pierwszorzędnymi patentami w temacie zmniejszenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Prócz niespodzianek dla turystów w Krupskim Młynie odnaleźć można zakłady, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Zlokalizuj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Isuzu w Krupskim Młynie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Isuzu, można znaleźć w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w Krupskim Młynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Krupskim Młynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Krupskim Młynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Krupskim Młynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Krupskim Młynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Krupskim Młynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Krupskim Młynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Krupskim Młynie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Krupskim Młynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Krupskim Młynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Krupskim Młynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krupskim Młynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Krupskim Młynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krupski Młyn Ignacego Krasickiego KMY01G 50.578499/18.624720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer