Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Krzelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Krzelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w autach Isuzu z silnikiem diesla, jednak element ten dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Krzelowem. DPF-y trudnią się pracą w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Krzelów jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Krzelowowi, czemu producent Isuzu stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów. Nagminnie sprawcą usterki katalizatora SCR, z logo Isuzu, trafia się inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Znalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Krzelowie wyspecjalizowanego w autach Isuzu może być trudne, a także jest żmudne. Samochody korporacji Isuzu cechują się nadzwyczajnymi technologiami w zagadnieniu zredukowania emisji gazów spalinowych. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednakże borykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Ponieważ Isuzu, podobnie jak inne maszyny wymaga do sprawnego działania nienaruszonych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Krzelowie zadbać o katalizator. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Isuzu, odszukać można w panelu bocznym, jak też w laboratorium warsztatu w Krzelowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Krzelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Krzelowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Krzelowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Krzelowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Krzelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Krzelowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Krzelowie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Krzelowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Krzelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Krzelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzelowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Krzelowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzelów Krzelów 57 POP-WNS1 51.437160/16.508789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer