Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Krzyżanowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Krzyżanowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krzyżanowice znane jest z warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawianiem filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych korporacji Isuzu. Filtry DPF wykonują pracę w nadzwyczaj trudnych warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek właściwości urządzenia. Isuzu to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całej Polski, jednakże borykają się ze strapieniem z katalizatorami. Główną bolączką, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu, przede wszystkim, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zaczopowany katalizator SCR. Auta ze stajni Isuzu szczycą się bardzo dobrymi narzędziami w kwestii ograniczenia ilości produkowanych cząstek stałych. Znanemu producentowi Isuzu mogłoby nie powieść się zachowanie wymaganych maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji pojazdu Isuzu, należy okresami przeczyścić filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie pod Krzyżanowic. Oprócz atrakcji turystycznych pod Krzyżanowicami odszukać można pracownie, trudniące się czyszczeniem FAP do aut Isuzu. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów jak również regeneracja DPF FAP dla pojazdów Isuzu, zlokalizować można w panelu po prawej, jak również w warsztatowym laboratorium w Krzyżanowicach. Taryfikator usług odnawiania filtrów DPF/FAP z Isuzu dla Krzyżanowic umieszczono pod zdjęciem, trzeba porównać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Krzyżanowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Krzyżanowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Krzyżanowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Krzyżanowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Krzyżanowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Krzyżanowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Krzyżanowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Krzyżanowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Krzyżanowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Krzyżanowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzyżanowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Krzyżanowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzyżanowice Józefa Lompy KRY239 49.982311/18.268539 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer