Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Lesznowola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Lesznowoli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem samozapłonowym, lecz element ten dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Lesznowolą. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy zatem warsztat w Lesznowoli. Wyszukanie odpowiedniego mechanika samochodowego w Lesznowoli wyprofilowanego w samochodach Isuzu może być nieproste, a także jest mozolne. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Nierzadko słabością, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe firmy Isuzu, szczególnie, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Prócz atrakcji dla podróżnych w Lesznowoli odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu. Osiągnięcie pułapów emisji spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 6, wymaga przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Lesznowola należy do ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Isuzu stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów FAP. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Isuzu w Lesznowoli, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Ponieważ Isuzu, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Lesznowoli wziąć pod skrzydła katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Lesznowoli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Lesznowoli 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Lesznowoli 320
Mycie katalizatora Isuzu w Lesznowoli 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Lesznowoli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Lesznowoli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Lesznowoli 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Lesznowoli 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Lesznowoli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Lesznowoli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesznowoli z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Lesznowoli wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lesznowola Okrężna LWN01N 52.085751/20.948610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer