Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Łobżenica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Łobżenicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łobżenica cieszy się sławą z powodu laboratorium trudniącego się naprawą filtrów i katalizatorów do samochodów firmy Isuzu. Odszukanie adekwatnego mechanika samochodowego w Łobżenicy wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Isuzu może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Najczęściej w przypadku powodem zatkanego FAP-a, marki Isuzu, bywa inna wada, dla przykładu: zepsuty wtryskiwacz. Ażeby zabezpieczyć się od trudności podczas prowadzenia auta Isuzu, trzeba co pewien czas przeczyścić katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Łobżenicy. Odzyskanie wartości emisji gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Łobżenicy. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w wydechu, przez co następuje utrata właściwości podzespołu. Prócz niespodzianek dla turystów pod Łobrzenicą zlokalizować można laboratoria, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych Isuzu. Ze względu fakt, że Isuzu, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania działających filtrów DPF zalecamy w Łobżenicy wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP a także płukanie DPF dla samochodów marki Isuzu, odnaleźć można w panelu po prawej, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Łobżenicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Łobżenicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Łobżenicy 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Łobżenicy 320
Mycie katalizatora Isuzu w Łobżenicy 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Łobżenicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Łobżenicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Łobżenicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Łobżenicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Łobżenicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Łobżenicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer