Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Lubicz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Lubiczu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubiczu Dolnym znajduje się możliwość odnawiania elementów katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu dzięki obecności pracowni warsztatu z Lubicza Dolnego. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Isuzu mogą się pochwalić wybitnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie redukcji zawartości produkowanych gazów wydechowych. Nierzadko niedoskonałością, z jaką zmagają się auta z logo Isuzu, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator samochodowy. Filtry cząstek stałych działają w bardzo trudnym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Cały szereg pojazdów osobowych w Lubiczu Dolnym to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Lubicz Dolny jest jednym z centrów, jakie napotykają problem mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Lubicza Dolnego, czemu znany producent Isuzu stara się, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Isuzu to pojazdy, jakie są uznane na terenie całego kraju, lecz zmagają się ze strapieniem z katalizatorami. Producentowi Isuzu nie powiodłoby się generowanie niezbędnych do spełnienia limitów emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów FAP. Odzyskiwanie sprawności części wchodzących w skład filtrów DPF w Lubiczu Dolnym dla aut producenta Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Lubicza Dolnego. Wyszukaj mechanika, który specjalizuje się w Isuzu w Lubiczu Dolnym, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Lubiczu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Lubiczu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Lubiczu Dolnym 320
Mycie katalizatora Isuzu w Lubiczu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Lubiczu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Lubiczu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Lubiczu Dolnym 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Lubiczu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Lubiczu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Lubiczu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubiczu Dolnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Lubiczu Dolnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubicz Dolny Toruńska POP-LUG1 53.030540/18.752150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer