Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Lubicz Górny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Lubiczu Górnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubicz Górny chlubi się obecnością warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów do aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Isuzu. Isuzu to auta, jakie są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Aby ustrzec się od przykrości w użytkowaniu auta Isuzu, potrzeba okresami przedmuchać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w pracowni pod Lubicza Górnego. Osobówki firmy Isuzu odznaczają się wyjątkowymi sposobami w sprawie ograniczania emisji cząstek stałych. Sporo samochodów osobowych w Lubiczu Górnym to samochody z silnikiem D-4D posiadające filtr i katalizator, który musi się oddawać do oczyszczania. Zwykłą niedoskonałością, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy DPF. FAP-y składają się z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem usługi z Lubicza Górnego. Lubicz Górny jest jednym z miast, które mają kłopot związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Isuzu dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą katalizatorów. Ponieważ Isuzu, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Lubiczu Górnym zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Isuzu w Lubiczu Górnym, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Lubiczu Górnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Lubiczu Górnym 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Lubiczu Górnym 320
Mycie katalizatora Isuzu w Lubiczu Górnym 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Lubiczu Górnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Lubiczu Górnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Lubiczu Górnym 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Lubiczu Górnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Lubiczu Górnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Lubiczu Górnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubiczu Górnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Lubiczu Górnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubicz Górny Dworcowa LCZ02N 53.031689/18.758640 Wyszukaj
Lubicz Górny Bankowa LCZ01N 53.025501/18.770189 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer