Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Lubowidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Lubowidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubowidz cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem katalizatorów SCR do aut ze stajni Isuzu. Niemało pojazdów w Lubowidzu to pojazdy z silnikiem diesla mające wbudowany filtr FAP, który wymaga płukania. By uchronić się od kłopotów w eksploatacji auta Isuzu, potrzeba co pewien czas przepalać filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Lubowidza. FAP-y funkcjonują w bardzo trudnym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Isuzu to samochody, które są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami. Lubowidz należy do centrów, jakie mają problem w związku, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Lubowidza, czemu producent Isuzu usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Zachowanie wyników produkcji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin, wymaga sprawnie pracującego FAP-a. Nagminnie powodem uszkodzenia DPF-a, z symbolem Isuzu, jest inne niedociągnięcie, dla przykładu: niesprawna pompa Common Rail. Lista cenowa płukania filtrów DPF/FAP pochodzących z Isuzu dla Lubowidza wstawiono w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć tam, ceny za usługi czyszczenia DPF FAP. Ponieważ Isuzu, równorzędnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego działania kompletnych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Lubowidzu zadbać o DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Lubowidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Lubowidzu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Lubowidzu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Lubowidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Lubowidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Lubowidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Lubowidzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Lubowidzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Lubowidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Lubowidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubowidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Lubowidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubowidz Młyńska LBD01G 53.122929/19.837940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer