Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Marklowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Marklowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Marklowice słynie z laboratorium warsztatu trudniącego się myciem filtrów DPF do samochodów z logo Isuzu. Częstą słabością, z którą borykają się pojazdy z symbolem Isuzu, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Isuzu to pojazdy, które cieszą się sławą na terenie całego świata, mimo to stykają się z trudnościami z katalizatorami. Znalezienie fachowego mechanika w Marklowicach specjalizującego się w pojazdach Isuzu może być trudne, oraz jest pracochłonne. Producentowi Isuzu nie byłoby możliwe generowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj podłożem uszkodzenia katalizatora SCR, z logo Isuzu, trafia się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Marklowicami odszukać można warsztaty, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Odzyskanie górnych pułapów poziomu emisji spalin, zgodnych z normą EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Zrewaloryzowanie efektywności elementów filtrów FAP w Marklowicach dla samochodów Isuzu jest dostępne, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Marklowic. Cennik usług naprawy katalizatorów samochodowych od Isuzu dla Marklowic wstawiliśmy niżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Marklowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Marklowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Marklowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Marklowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Marklowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Marklowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Marklowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Marklowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Marklowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Marklowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Marklowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Marklowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Marklowice Wyzwolenia MKL01N 50.018620/18.513880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer