Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Michałowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Michałowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Michałowicach jest sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu z przyczyny działalności mechanika z Michałowic. Katalizatory samochodowe składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy warsztat w Michałowicach. Znanej marce Isuzu nie udałoby się zachowanie niezbędnych wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Uzyskanie osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki w Michałowicach przodującego w samochodach osobowych Isuzu może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Filtry cząstek stałych działają w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Mnóstwo samochodów osobowych w Michałowicach to pojazdy z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Z reguły sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Isuzu, trafia się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Usługi takie jak naprawa DPF i płukanie DPF FAP dla aut marki Isuzu, odszukać można w panelu bocznym, i w warsztacie samochodowym w Michałowicach. Lista cenowa czyszczenia filtrów cząstek stałych pochodzących z Isuzu dla Michałowic zamieściliśmy poniżej, powinno być można wyszukać w tamtej tabeli, koszt za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Michałowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Michałowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Michałowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Michałowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Michałowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Michałowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Michałowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Michałowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Michałowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Michałowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Michałowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałowice Jesionowa MCA01G 52.178551/20.882410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer