Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Miękinia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Miękini

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż element ten psuje się, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Miękinią. Miękinia należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Miękini, czemu koncern Isuzu stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Miękini odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją FAP do samochodów osobowych Isuzu. Wyszukanie kompetentnego mechanika samochodowego w Miękini celującego w samochodach osobowych Isuzu może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Uzyskanie górnych osiągów zawartości emitowanych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin, koniecznie wymaga działającego katalizatora SCR. Znanej marce Isuzu nie udało się osiągnięcie wymaganych do spełnienia górnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montażu katalizatorów. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z użytkowaniem pojazdu Isuzu, potrzeba co pewien czas czyścić filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Miękini. Cennik usług naprawy filtrów DPF/FAP z Isuzu dla Miękini umieściliśmy niżej, należy porównać w tej tabeli, jaka jest cena za usługi płukania katalizatorów samochodowych. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR czy regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Isuzu, można znaleźć w panelu bocznym, czy w pracowni w Miękini.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Miękini

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Miękini 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Miękini 320
Mycie katalizatora Isuzu w Miękini 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Miękini 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Miękini 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Miękini 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Miękini 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Miękini 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Miękini

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miękini z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Miękini wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miękinia Tadeusza Kościuszki MIK841 51.193550/16.738529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer