Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Mieroszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Mieroszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mieroszowie wystąpiła sposobność płukania filtrów DPF/FAP do aut osobowych i ciężarowych Isuzu z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu z Mieroszowa. Dobór odpowiedniego warsztatu w Mieroszowie specjalizującego się w autach osobowych Isuzu może być nieproste, i jest długotrwałe. Filtry FAP funkcjonują w niezwykle skomplikowanych warunkach, a dokładnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Nagminnie podłożem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, wytwórcy Isuzu, zdarza się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: uszkodzony zawór EGR. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Mieroszowem. Słynnej firmie Isuzu niemożliwe byłoby generowanie żądanych przez normy pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Aby zabezpieczyć się od przykrości podczas prowadzenia pojazdu Isuzu, trzeba niekiedy przepłukać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztacie pod Mieroszowa. Niemało samochodów w Mieroszowie to pojazdy z silnikiem diesla posiadający zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez regenerowania. Zrewaloryzowanie skuteczności części filtrów DPF/FAP w Mieroszowie dla samochodów producenta Isuzu jest osiągalne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Mieroszowa. Wykaz cen regeneracji katalizatorów z Isuzu dla Mieroszowa zamieściliśmy na dole, trzeba porównać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Mieroszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Mieroszowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Mieroszowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Mieroszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Mieroszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Mieroszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Mieroszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Mieroszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Mieroszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Mieroszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mieroszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Mieroszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mieroszów Wiktoria Adama Mickiewicza MIS01N 50.662361/16.188040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer