Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Miłomłyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Miłomłynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w autach Isuzu z silnikiem napędzanym ropą, lecz moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Miłomłynem. Znanemu producentowi Isuzu nie powiodłoby się zdobycie żądanych przez normy pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Pojazdy z symbolem Isuzu chlubią się wyjątkowymi patentami w dziedzinie redukowania ilości emitowanych gazów spalinowych. Isuzu to osobówki, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Wiele pojazdów osobowych w Miłomłynie to samochody z silnikiem CRDi posiadające filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do czyszczenia. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Miłomłynem odnaleźć można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów Isuzu. Zwykle źródłem zdławionego katalizatora SCR, z symbolem Isuzu, bywa inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji diesla Isuzu, potrzeba od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Miłomłyna. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych oraz płukanie DPF dla pojazdów producenta Isuzu, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie samochodowym w Miłomłynie. Odnajdź swój zakład, który zajmuje się Isuzu w Miłomłynie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Miłomłynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Miłomłynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Miłomłynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Miłomłynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Miłomłynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Miłomłynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Miłomłynie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Miłomłynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Miłomłynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Miłomłynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer