Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Mirosławiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Mirosławcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Mirosławiec słynie z warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych firmy Isuzu. Diesle ze stajni Isuzu chlubią się dobrymi układami w sprawie spadku poziomu emisji zanieczyszczeń. Katalizatory samochodowe składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem pracownię w Mirosławcu. Mirosławiec należy do ośrodków, które mają problem mający związek, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany producent Isuzu usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych. Isuzu to samochody, które cieszą się sławą na całym świecie, ale stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Duża część samochodów w Mirosławcu to pojazdy użytkowe wyposażone w filtr i katalizator, który potrzebuje oczyszczania. Aby zabezpieczyć się od przykrości z użytkowaniem auta Isuzu, trzeba od czasu do czasu przepalać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Mirosławca. Odnalezienie odpowiedniego mechanika w Mirosławcu wyspecjalizowanego w pojazdach Isuzu może być nieproste, i jest długotrwałe. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Isuzu, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie samochodowym w Mirosławcu. Wykaz cen mycia filtrów cząstek stałych wymontowanych z Isuzu dla Mirosławca można znaleźć na dole, można znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Mirosławcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Mirosławcu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Mirosławcu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Mirosławcu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Mirosławcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Mirosławcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Mirosławcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Mirosławcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Mirosławcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Mirosławcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mirosławcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Mirosławcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mirosławiec Kolonia Jasinówka Wolności MIR01G 53.342480/16.088261 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer