Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Nowa Dęba

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Nowej Dębie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Nowa Dęba chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut marki Isuzu. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Isuzu wyróżniają się wyjątkowymi aparaturami w temacie zredukowania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy firmę pod Nową Dębą. Dobór profesjonalnego warsztatu mechaniki w Nowej Dębie wyspecjalizowanego w autach osobowych Isuzu może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Mnóstwo pojazdów w Nowej Dębie to pojazdy z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez naprawy. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Nową Dębą znaleźć można laboratoria, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Isuzu. Filtry FAP pracują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty wyników podzespołu. Isuzu to diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz walczą z bolączkami z filtrami FAP. Ze względu fakt, że Isuzu, zupełnie jak inne auta wymaga do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych zalecamy, żeby w Nowej Dębie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Ulepszenie możliwości właściwości filtrów FAP w Nowej Dębie dla samochodów producenta Isuzu jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrotermiczna dotarła do Nowej Dęby.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Nowej Dębie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Nowej Dębie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Nowej Dębie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Nowej Dębie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Nowej Dębie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Nowej Dębie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Nowej Dębie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Nowej Dębie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Nowej Dębie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Nowej Dębie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Dębie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Nowej Dębie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Dęba Dęba-Osiedle Jasna NOD01N 50.414261/21.754869 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer