Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Nowe Iganie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w mieście Nowe Iganie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w autach Isuzu z silnikiem diesla, ale komponent ten psuje się, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod . Diesle znanej marki Isuzu odznaczają się świetnymi rozwiązaniami w sprawie spadku poziomu emisji gazów spalinowych. Nowe Iganie jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Isuzu stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Odzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie fachowego mechanika samochodowego w przodującego w autach Isuzu może być trudne, a także jest żmudne. Katalizatory samochodowe operują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Cały szereg pojazdów w to samochody z silnikiem HDI posiadające DPF, który musi się oddawać do czyszczenia. Isuzu to pojazdy, które cieszą się sławą na terenie całego świata, mimo to walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Znajdź swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Isuzu w , za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Cennik usług czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Isuzu dla ulokowano na dole, trzeba sprawdzić w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w 320
Mycie katalizatora Isuzu w 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Iganie Siedlecka NIG01N 50.131950/20.375010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer