Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Oborniki Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Obornikach Śląskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Obornikach Śląskich pojawiła się szansa mycia filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Isuzu z racji obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Obornik Śląskich. Oprócz rozrywek turystycznych w Obornikach Śląskich odnaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Isuzu. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na całym świecie, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Diesle spod skrzydeł Isuzu chlubią się nadzwyczajnymi mechanizmami w sferze spadku poziomu produkcji gazów spalinowych. Oborniki Śląskie jest jednym z ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Isuzu stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Osiągnięcie maksymalnych limitów poziomu emisji spalin, dopuszczalnych według normy EURO 5, domaga się przygotowanego katalizatora samochodowego. Mnóstwo pojazdów osobowych w Obornikach Śląskich to pojazdy z silnikiem CDI posiadający zainstalowany filtr FAP, który dopomina się płukania. Producentowi Isuzu nie udałoby się wytworzenie potrzebnych do spełnienia wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zrewaloryzowanie wydolności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Obornikach Śląskich dla pojazdów Isuzu jest ogólnodostępne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Obornik Śląskich. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP oraz płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów marki Isuzu, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie samochodowym w Obornikach Śląskich.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Obornikach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Obornikach Śląskich 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Obornikach Śląskich 320
Mycie katalizatora Isuzu w Obornikach Śląskich 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Obornikach Śląskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Obornikach Śląskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Obornikach Śląskich 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Obornikach Śląskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Obornikach Śląskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Obornikach Śląskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer