Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Odolanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Odolanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Odolanów słynne jest z powodu mechanika trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych z logo Isuzu. Osobówki z symbolem Isuzu szczycą się dobrymi mechanizmami w dziedzinie zmniejszania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Najczęściej w przypadku sprawcą zatkanego DPF-a, znanej marki Isuzu, jest inna usterka, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. FAP-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Odolanowem. Mnóstwo aut w Odolanowem to auta z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się płukania. Marce Isuzu nie powiodło się uzyskanie koniecznych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów FAP. Osiągnięcie górnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Nierzadko bolączką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle marki Isuzu, szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Usługi, między innymi naprawa FAP oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Isuzu, można znaleźć na naszej stronie internetowej, oraz w pracowni warsztatu w Odolanowem. Odnowienie skuteczności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Odolanowem dla pojazdów marki Isuzu jest osiągalne, bo regeneracja metodą wodną dotarła do Odolanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Odolanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Odolanowem 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Odolanowem 320
Mycie katalizatora Isuzu w Odolanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Odolanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Odolanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Odolanowem 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Odolanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Odolanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Odolanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Odolanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Odolanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Odolanów Opłotki Bartosza POP-ODL1 51.574268/17.670950 Wyszukaj
Odolanów Opłotki Krotoszyńska ODL01N 51.576729/17.672131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer