Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Opacz-Kolonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Opaczy-Kolonii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Opaczy-Kolonii pojawiła się możliwość regeneracji filtrów DPF do pojazdów osobowych Isuzu z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Opaczy-Kolonii. Filtry FAP operują w niewiarygodnie obciążonych warunkach , a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Standardową wadą, dotykającą pojazdy spod znaku Isuzu, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator. Zdobycie limitów emisji gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Duża część samochodów osobowych w Opaczy-Kolonii to samochody użytkowe posiadające filtr FAP, który musi się oddawać do mycia. Odnalezienie profesjonalnego mechanika w Opaczy-Kolonii wyprofilowanego w samochodach Isuzu może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, jednak walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Isuzu cieszą się nieprzeciętnymi możliwościami w dziedzinie zredukowania emisji cząstek stałych. Cennik usług naprawy filtrów cząstek stałych pochodzących z Isuzu dla Opaczy-Kolonii wstawiliśmy pod zdjęciem, da się porównać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Isuzu, zlokalizować można w panelu po prawej, oraz w warsztacie w Opaczy-Kolonii.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Opaczy-Kolonii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Opaczy-Kolonii 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Opaczy-Kolonii 320
Mycie katalizatora Isuzu w Opaczy-Kolonii 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Opaczy-Kolonii 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Opaczy-Kolonii 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Opaczy-Kolonii 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Opaczy-Kolonii 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Opaczy-Kolonii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Opaczy-Kolonii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opaczy-Kolonii z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Opaczy-Kolonii wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opacz-Kolonia Czechowice Generała Kazimierza Sosnkowskiego WAW995 52.183460/20.892660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer