Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Osiek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Osieku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osiek słynne jest z powodu warsztatu zajmującego się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Isuzu. Niemało samochodów osobowych w Osieku to samochody z silnikiem diesla mające zamontowany FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Osiekiem znaleźć można laboratoria, parające się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych Isuzu. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy wytwórcy Isuzu, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy DPF. Filtry DPF FAP złożone są z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy zatem pracownię w Osieku. Aby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu diesla Isuzu, potrzeba czasem czyścić katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Osieka. Standardowo źródłem przytkanego filtra DPF, wytwórcy Isuzu, bywa inna wada, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Firmie Isuzu nie udałoby się zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości produkowanych spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Ulepszenie wydajności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Osieku dla samochodów Isuzu jest łatwe, bowiem nowa technologia regeneracji przybyła do Osieka. Tabela z cennikiem mycia filtrów FAP dedykowanych do Isuzu dla Osieka umieszczono pod zdjęciem, trzeba znaleźć na tamtej liście, jaka jest cena za usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Osieku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Osieku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Osieku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Osieku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Osieku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Osieku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Osieku 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Osieku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Osieku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Osieku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer