Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Ostroróg

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Ostrorogu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może płukanie filtrów DPF w pracowni pod Ostrorogiem. Standardową usterką, która dotyka pojazdy firmy Isuzu, w szczególności, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Odzyskanie pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych normą EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z użytkowaniem diesla Isuzu, należy co jakiś czas przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie pod Ostroroga. Ostroróg jest jednym z miast, które spotyka problem mający związek, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Isuzu próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. Auta znanej marki Isuzu odznaczają się bezkonkurencyjnymi metodami w sprawie redukcji emisji spalin. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat z Ostroroga. Często powodem uszkodzenia filtra DPF, znanej marki Isuzu, zdarza się inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Cennik usług czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Isuzu dla Ostroroga wstawiliśmy na dole, należy przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych czy regeneracja katalizatorów dla aut marki Isuzu, znaleźć można w panelu bocznym, czy w laboratorium warsztatu w Ostrorogu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Ostrorogu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Ostrorogu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Ostrorogu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Ostrorogu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Ostrorogu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Ostrorogu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Ostrorogu 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Ostrorogu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Ostrorogu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Ostrorogu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer